Yenisahra Kentsel Dönüşüm Projesi
 
Mist İnşaat olarak Fikirtepede yakaladığımız başarıyı İstanbul'a yansıtmayı, kaliteli hizmet anlayışımızı tüm İstanbullular ile paylaşmayı istiyoruz. Yenisahra ve Barbaros mahalleleri de bu göz alıcı değişimin ve kusursuz ilhamın yeni adresi olmaya hazır.

Proje Detay

Dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul'un, eski yerleşim birimlerinden olan Yenisahra'da, şehir yaşamını, çağdaş ve modern bir seviyede yaşamanızı hedef alarak yola çıktığımız Yenisahra ve Barbaros Mahalleleri projemizde, şehrin dışında değil, İstanbul'un merkezinde, Ataşehir'de doğa ile iç içe yaşama fırsatını yakalayacaksınız.
Çocuklarınız, beton yapılarda değil, doğa içerisinde büyürken siz de, güven içerisinde huzurlu bir yaşam  sürme şansına sahip olacaksınız. İstediğiniz, ihtiyacınız olan her şeyin hemen yanı başınızda bulunduğu sitenizde, gece-gündüz hareketli, eğlenceli bir yaşamın içerisinde bulacaksınız kendinizi.
Image
Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen iş merkezi bölgesi olan Ataşehir, çağdaş yaşamın simgesi olmaya hazırlanırken, neden siz de bu yaşamın içerisinde yer almayasınız?
 
Ataşehir, Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumda bulunuyor. Bir dizi ticari ve gündelik etkinlik alternatifi sunuyor. İstanbul'un önemli otoban, çevre yolu TEM, E-5 karayoluna hızlı ve direkt ulaşım imkanı sağlıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Ataşehir otobanı üzerinden kolay bağlanılıyor. İş merkezi bölgesine kısa sürüş mesafesinde ve birden fazla toplu taşıma durağına yakın konumda bulunuyor.
Mahalle sakinlerini hayallerine ulaştırmayı kendimize vizyon edinerek, Yenisahra ve Barbaros Mahallelerinde dört hedef bölgede çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz.
Image
Residans kalitesinde konutlar, ofisler, mağazalar ve sosyal tesislerin yer alacağı proje ile arsa sahiplerinin tümü çağdaş ve modern alanlara kavuşacak.
Mist İnşaat olarak; Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne komşu Barbaros Mahallesi ile Uluslararası İstanbul Finans Merkezi ve Göztepe arasında kalan Yenisahra Mahallesi’ nde; Türkiye’de örnek olacak butik bir projeye imza atmaya hazırlanıyoruz. Mahalle dokusunu bozmadan, yeşiller içerisinde, benzeri olmayan bir proje için bütün teknik kadromuz ile mahalle sakinleri ile istişare yaparak çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.
Geçmişten gelen tecrübemizle; kat karşılığı inşaat sözleşmemiz, teknik şartnamemiz, uygulayacak olduğumuz son teknolojiler ve daha bir çok konuda, kentsel dönüşümde marka olmak amacıyla yola çıktığımız Yenisahra ve Barbaros Mahallelerinde, yaşamınızı değiştirmeye geliyoruz.