DÜNDEN BÜGÜNE...

Mist İnşaat’ın kuruluş amacı, ülkemiz de gelişen yeni kentleşme  ve kentsel dönüşüm çalışmalarında faaliyet göstermektir. Kurucuları, ülkemizde yüzlerce yıllık inşaatçılık geçmişine sahip olan Ekşioğlu ailesinden, İmdat Ekşi ve Muhammed Ali Ekşi tarafından,’’ sektörde yeni bir soluk’’ olarak meydana getirilmiştir. 

İmdat Ekşi,1975 yılında Erzurum’ da babasının inşaatlarında inşaatçılığa başlamıştır. Bu tarihten sonra inşaat sektöründe kurucusu olduğu firmalarla, ülkemizde Edirne’den Kars’a, Kayseri’ den İstanbul’a, onlarca projede bir fiil işin yönetiminde bulunmuştur. En son İstanbul Ümraniye de ki İdealistkent projesinin şirketini temsilen yönetimini gerçekleştirerek şantiyecilik hayatını noktalamıştır. 

Mis gibi bir İstanbul,
Ülkemizde ketsel dönüşümün başladığı günümüzde, ailemizin yeni neslinin, yeni bir solukla, mis gibi bir İstanbul oluşturmaya katkısı olması için Mist İnşaat kurulup faaliyete başlamıştır.

Mist İnşaat geçmişten aldığı paha biçilemez tecrübe, isim ve değerlerle günümüz teknolojisini kullanarak, yeni kentler oluşturmayı hedeflemektedir.

 Copyright © 2015. Mist İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi