İŞTİRAKLER

Hektaş Şirketler Grubu Gayrimenkul Ltd. Şti.

Hektaş Şirketler Grubu, inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek amaçlı 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar birçok projeye imza atmış olan Hektaş Şirketler Grubu hedeflerinde sınır tanımamaktadır.Tüm projelerinde dünyaca geçerli çevre standarlarına uymakla birlikte, tamamlanan tüm işlerde kaliteyi ortaya koymuştur.

WWW.HEKTASGRUP.COM

Hakkı Ekşi Eğitim ve Kültür Vakfı

Hakkı Ekşi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı, üstlendiği hayır işlerinin yürütülmesi ve sistematik bir şekle sokulması amacıyla 2003 yılında, Hakkı Ekşi önderliğinde, İbrahim Ekşi, İmdat Ekşi, Süleyman Ekşi, Yüksel Ekşi ve İ.Hakkı Ekşi tarafından kuruldu.

WWW.HAKKIEKSI.ORG

İdealist İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

1997 yılında inşaat taahhüt işleri yapmak amaçlı kuruldu. Şirketimiz inşaat sektöründe; konut, lojman, okul,hastane ,otel ,spor tesisleri, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarını başarılı bir şekilde bitirerek teslim etmiştir.

WWW.IDEALISTINSAAT.COM

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İdealist GYO 2007 yılında, prestijli gayrimenkul projelerini en iyi şekilde gerçekleştirmek, kurucularının gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimleriyle gerek müşterilerinin, gerekse yatırımcılarının güven ve memnuniyetini sağlamak hedefleriyle hayata geçmiştir.

WWW.IDEALISTGYO.COM

Mist İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

2012 yılında kurulan Mist inşaat, ülkemiz inşaat sektörü öncülerinden olan Ekşioğlu Ailesi ’nden İmdat EKŞİ ve Muhammed Ali EKŞİ tarafından 2012 yılında, kentleşme ve kentsel dönüşüm faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

WWW.MIST.COM.TR

Meskenist İnşaat A.Ş.

Gayrimenkul geliştirme, alım, satım işlemleri için kurulmuştur.

Misek İnş. San. Ve Tic. A.Ş.

1975 yılından bugüne inşaat sektörde Edirne’den Kars’a, Kayseri’ den İstanbul’a, onlarca projenin içinde yer almış Ekşioğlu ailesinden Muhammed Ali Ekşi tarafından, özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projeleri gerçekleştirmek için kurulmuştur.

WWW.MISEK.COM.TR

 Copyright © 2015. Mist İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi