İŞTİRAKLER

Hektaş Şirketler Grubu Gayrimenkul Ltd. Şti.

1998 yılında inşaat sektöründe yeni bir bakış açısı, başarılı bir vizyon geliştirmek için kurulan Hektaş Şirketler Grubu, tüm dünyada geçerli çevre standartlarına uymanın yanında gerçekleştirdiği başarılı projeler ile de bu anlayışına ne kadar sadık kaldığını göstermiştir.

WWW.HEKTASGRUP.COM

Hakkı Ekşi Eğitim ve Kültür Vakfı

Hakkı Ekşi önderliğinde ve İbrahim Ekşi, İmdat Ekşi, Süleyman Ekşi, İ. Hakkı Ekşi iş birliğiyle 2003 yılında kurulan, Hakkı Ekşi Eğitim ve Kültür Vakfı sosyal sorumluluk ve hayır işlerini sistemli bir şekilde yürütmek amacıyla kurulmuştur.

WWW.HAKKIEKSI.ORG

İdealist İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektöründe, konut, lojman, okul, hastane, okul, spor tesisleri, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları projelerini kalitesinin imzası olarak gösteren İdealist İnşaat 1997 yılında inşaat taahhüt işleri yapma amacıyla kurulmuştur.

WWW.IDEALISTINSAAT.COM

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2007 yılında yolculuğuna başlayan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kurucularının köklü tecrübesini müşteri ve yatırımcılarına aktararak güven ve memnuniyet ortamı içerisinde hizmet verme amacıyla kurulmuştur.

WWW.IDEALISTGYO.COM

Mist İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Kentin gelişimi ve değişimi için katma değer sağlamak amacı ile 2012 yılında Ekşioğlu ailesinden İmdat Ekşi ve Muhammed Ali Ekşi tarafından kurulan Mist İnşaat kentsel dönüşüm alanında önde gelen şirketlerden biridir.

WWW.MIST.COM.TR

Meskenist İnşaat A.Ş.

Gayrimenkul sektöründe öncü olmak, gayrimenkul gelişimi, alım ve satımı konusunda önemli çalışmaları özveri ile hayata geçirmek amacı ile kurulmuştur.

Misek İnş. San. Ve Tic. A.Ş.

1975 yılında temelleri atılan bu köklü gelenek Misek İnşaat ismi ile şekillendirilmiş, Türkiye’nin dört bir yanında tecrübesini temel alan yenilikçi anlayışı ile alt ve üst yapı projeleri gerçekleştirmiştir.

WWW.MISEK.COM.TR

 Copyright © 2015. Mist İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi